KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 11198207
nr 1119 8207
Akvareller
2 st, Kina, diameter: 41 & 47x42, 1900-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 17 juli 2017
kl 19:11:09
500 kr
800 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.800 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)